Taidekeskus Salmela

Taidekeskus Salmelan näyttely avautuu jälleen lauantaina 11.6.2022 ja sulkeutuu 14.8.2022. Näyttely on avoinna joka päivä klo 11-18, myös juhannuksena. Ravintola Kesäheinän lounas on tarjolla 12-17, kahvila aukeaa jo klo 11.

Verkkokauppamme palvelee ympäri vuoden osoitteessa www.taidekeskussalmela.fi/kauppa

Mäntyharjuntie 25
52700 Mäntyharju

Henkilökuntamme tavoitatte ympäri vuoden. Näyttelyjen aukioloaikaan palvelemme päivittäin klo 11-18, muutoin tavoitatte meidän puhelimitse arkisin klo 9-15:

info@taidekeskussalmela.fi
p. 050 3388 114

www.facebook.com/taidekeskussalmela

www.instagram.com/taidekeskussalmela

Talvitoimisto:
Näkkimistöntie 1
47900 Vuohijärvi

 

Henkilöt


Toiminnanjohtaja, konsuli
Tuomas Hoikkala
0400 656 432
tuomas.hoikkala@taidekeskussalmela.fi

Festivaalikoordinaattori
Alvar Huhtanen
050 328 7020
alvar.huhtanen@taidekeskussalmela.fi
Kirsi Nokkanen
Asiakaspalvelija
Kirsi ”Kipe” Nokkanen
050 3388 114
info@taidekeskussalmela.fi
Gabriel Hoikkala
Näyttelyassistentti
Gabriel Hoikkala
gabriel.hoikkala@taidekeskussalmela.fi
Taidekeskus Salmelan festaivaalisihteeri, AD Heidi Tuovinen
AD
Heidi Laukka
050 5228 857
heidi.laukka@taidekeskussalmela.fi
Susanna Nupponen
Ravintolapäällikkö
Susanna Nupponen
susanna.nupponen@taidekeskussalmela.fi
Marja Hoikkala
Näyttelysihteeri
Marja Hoikkala
marja.hoikkala@taidekeskussalmela.fi
Sinikukka Hoikkala
Somevastaava
Sinikukka Hoikkala
sinikukka.hoikkala@taidekeskussalmela.fi
Hanna Hoikkala
Kurssi- ja kilpailusihteeri
Hanna Hoikkala
hanna.hoikkala@taidekeskussalmela.fi

Näyttelymestari
Mauno Karhu

Salmelassa nyt

Design: Haaja