Taidekeskus Salmela

Taidekeskus Salmelan näyttely avautuu lauantaina 12.6.2021 ja sulkeutuu 15.8.2021. Näyttely on avoinna joka päivä klo 11-18, myös juhannuksena. Ravintola Kesäheinän lounas on tarjolla 12-17, kahvila aukeaa jo klo 11.

Verkkokauppamme palvelee myös kesäisin osoitteessa www.taidekeskussalmela.fi/kauppa

Mäntyharjuntie 25
52700 Mäntyharju

Henkilökuntamme tavoitatte ympäri vuoden. Näyttelyjen aukioloaikaan palvelemme päivittäin klo 11-18, muutoin tavoitatte meidän puhelimitse arkisin klo 9-15:

info@taidekeskussalmela.fi
p. 050 3388 114

www.facebook.com/taidekeskussalmela

www.instagram.com/taidekeskussalmela

Talvitoimisto:
Näkkimistöntie 1
47900 Vuohijärvi

Henkilöt

Toiminnanjohtaja, konsuli
Tuomas Hoikkala
p. 0400 656 432
Gabriel Hoikkala

 Näyttelyassistentti
Gabriel Hoikkala
p. 050 328 7020
gabriel.hoikkala@taidekeskussalmela.fi
Kirsi Nokkanen

Asiakaspalvelija
Kirsi ”Kipe” Nokkanen
p. 050 3388 114
info@taidekeskussalmela.fi
Susanna Nupponen

Ravintolapäällikkö
Susanna Nupponen
p. 045 3430 400
susanna.nupponen@taidekeskussalmela.fi
Taidekeskus Salmelan festaivaalisihteeri, AD Heidi Tuovinen

Festivaalisihteeri, AD
Heidi Laukka
p. 050 5228 857
heidi.laukka@taidekeskussalmela.fi
Marja Hoikkala
Näyttelysihteeri
Marja Hoikkala
marja.hoikkala@taidekeskussalmela.fi
Sinikukka Hoikkala
Somevastaava
Sinikukka Hoikkala
sinikukka.hoikkala@taidekeskussalmela.fi
Näyttelymestari
Mauno Karhu
Hanna Hoikkala

Mestarikurssin tapahtumavastaava
Hanna Hoikkala
hanna.hoikkala@taidekeskussalmela.fi

Salmelassa nyt

Design: Haaja